PSI biletlerinin ön kontrolü

PSI, profesyonel eşantiyon satıcıları ve üreticilerine hitap eden Avrupa'nın en büyük ağıdır. PSI kaliteyi simgeler tüm üyeleriyle birlikte yüksek kalite anlayışını benimsemiştir.

Bu sebeple, eşantiyon sektör rehberimizde sadece PSI tarafından incelenmiş kayıtları bulacaksınız. Bu inceleme, yeni bir üyenin kabulünde yapılan inceleme gibidir ve size, sektör rehberinde sadece profesyonel satıcıların yer aldığı güvencesini verir. Böylece, vasıflı danışmanlık hizmetine ve bilgilere dolaysız ve rahat bir şekilde ulaşmış olursunuz.

Eşantiyon sektör rehberi, bu yüksek kalite anlayışından sizin de ücretsiz faydalanmanıza olanak sunmaktadır. Hemen bugün kaydınızı yaptırın ve farkı görün. PSI ekibi tarafından yapılacak incelemeden sonra kayıt onayınızı alacaksınız.

Bunun avantajları şunlardır:

  • Avrupa'nın en büyük ve kaliteli eşantiyon satıcısı arama motoruna derhal kaydınız yapılacaktır.
  • Bir sefere mahsus olmak üzere, 10 - 12 Ocak 2017 tarihleri arasında Düsseldorf'ta gerçekleşecek olan PSI 2017 fuarına katılanların davetiyelerini ücretsiz giriş biletine dönüştürme olanağına sahip olacaksınız (bkz. www.psi-messe.com/ticket)
  • PSI Product Finder 3.0 ürün arama motoru gibi PSI'nin sunduğu tüm hizmetleri derhal sipariş etme fırsatını yakalayacaksınız.


Temas


Bettina Nettelbeck

Bettina Nettelbeck

+49 211 90191-364

psidirectory@reedexpo.de

Charles Domoraud

Charles Domoraud

+49 211 90191-298

psidirectory@reedexpo.de

 

Kayıt için başvur

Veri bankası sistemine kayıt olmak için bayinin, reklam ürünleri pazarında yetkin bir faaliyet içinde olduğunu kanıtlaması şarttır.

Bu koşulun yerine getirilmesi için bayi tarafından gönderilecek belge PSI tarafından incelenecektir. Bu inceleme (tescilleme) ücretsizdir.

 


 

Firmanın faaliyet türü *

 

Max. 6 Mb; izin verilen dosya formatı: DOC, DOCX, PDF, ODT, RTF, PNG, TIFF, JPG, JPEG

İşyeri açma ruhsatınızı isterseniz +49-211 90 191 – 185 nolu faks numarasına fakslayarak gönderebilirsiniz.

 

Data protection & Terms of Use

The information you provide is recorded and stored in the database of Reed Exhibitions Deutschland GmbH, Völklinger Straße 4, 40219 Düsseldorf, Germany.

Reed Exhibitions Deutschland GmbH uses your data to provide its"Directory of Verified Distributors – verified by PSI"service. The data is passed to external data companies which process it exclusively on behalf of Reed Exhibitions Deutschland GmbH. These companies may be located outside the EU.

You are entitled to refuse permission for your data to be used for promotional purposes. Contact datenschutz@reedexpo.de to do so.

Okundu ve kabul edildi.

 

PSI nedir?

Promotional Product Service Institute, yani Promosyon Ürünü Hizmetleri Enstitüsü’nün kısaltması olan PSI, 1960 yılında kurulan profesyonel bir ağdır. PSI, kendini Avrupa reklam malzemeleri sektörünün organizatörü ve sesi olarak görmektedir.

go to article »

Ile işbirliği

Aimfap BPMA BAPP IPPAG PIAP PPP VÖW 2FPCO sourcingcity FYVAR